ТОВ Сільгосптехніка НОВА

ТОВ Сільгосптехніка НОВА
Украина, Киевская область, Володарка, 09300, Вул. Зарічна 100 (нажмите на адрес, что бы посмотреть на карте)

Контакты компании:

+3(8050) XXX-XX-XX Показать телефоны (всего: 1) tovnovasgt@gmail.com http://Sgtnova.com.ua

Поделитесь информацией с другими:

Логотип Viber Логотип Telegram Логотип Facebook Логотип WhatsApp

О компании ТОВ Сільгосптехніка НОВА

ТОВ «СІЛЬГОСПТЕХНІКА-НОВА» була заснована в 1996 році. Компанія була створена для надання якісних комплексних послуг у сфері аграрного виробництва. Наша компанія продає якісну, сучасну сільськогосподарську техніку світових виробників як нову так і бувшу в використанні зі складу в Україні та під замовлення з країн західної Європи та Америки для посіву та збору врожаю, обробітку землі: John Deere, Claas, Case, New Holland, LEMKEN, HORSCH, GREGOIRE BESSON, BISO, OLIMAC, JCB, CANAGRO.
Надає послуги по збору врожаю комбайнами у відмінному технічному стані з досвідченими операторами та послуги по обробітку землі: оранці, дискуванню, культивації і посіві.
ТОВ «СІЛЬГОСПТЕХНІКА-НОВА» має власний сервісний центр який надає послуги з ремонту сільськогосподарської техніки та вантажних автомобілів: шиномонтажні роботи, малярні роботи, рихтування, послуги електрослюсара.
Ми маємо власний склад запчастин для швидких вирішень ваших потреб світових виробників Lemken, Amazone, Claas, John Deere, CNH, підшипники, ремені, фільтра, мастильні матеріали та склад нових та великий вибір бувшив в використанні шин до сільськогосподарської техніки та вантажних автомобілів.
Також, купуємо сільськогосподарську продукцію: пшеницю, ячмінь, сою, кукурудзу. Маємо власний парк вантажних автомобілів для вивезення продукції з вашого господарства.

ТОВ Сільгосптехніка НОВА на карте

Отзывы о компании «ТОВ Сільгосптехніка НОВА»