Грасфилд (Киев)

Грасфилд (Киев)
Украина, Киевская обл., Киев, ул. Семена Скляренка 1, 3 этаж (нажмите на адрес, что бы посмотреть на карте)

Контакты компании:

+38 (067) XXX-XX-XX Показать телефоны (всего: 3) od.grassfield@gmail.com http://www.grassfield.com.ua/

Поделитесь информацией с другими:

Логотип Viber Логотип Telegram Логотип Facebook Логотип WhatsApp

О компании Грасфилд (Киев)

ТОВ «ГРАСФІЛД» — офіційний дилер Dieci, Yetter, Dal-Bo в Україні.

Grassfield (Грасфілд) — це новий бренд, який об’єднав в собі перевірену роками якість технологій та турботу про хліборобську ниву. Більше ста років досвіду в галузі сільського господарства від світових виробників техніки Dieci (Італія), DAL-BO (Данія,) Yetter, John Deere, Blu-Jet (США), Laforge, Perrein, EASYMASS (Франція), Zuern (Німеччина), Regent (Автрія), Güttler (Угорщина) та в поєднанні з найвищим рівнем сервісу та турботою про клієнтів — це саме те, що об’єднує в собі Grassfield.

В основі діяльності компанії лежить, в першу чергу, створення довгострокових відносин, побудованих на взаємовигідній співпраці, індивідуальний підхід до кожного замовника, надання повної інформації про поставлену техніку, нестандартні технічні рішення і високий рівень якісного сервісного обслуговування.

Якісний сервіс став одним і пріоритетів у веденні аграрного бізнесу в Україні та світі. Вітчизняні аграрії хочуть сьогодні не просто придбати сучасну високопродуктивну техніку, а й мати висококласний сервіс та швидку поставку запасних частин. Саме таке мету ставить «ГРАСФІЛД» як постачальних техніки світових лідерів.

Більше роботи з меншою кількістю палива стає все більш важливим. Передні навіски  та ВВП дозволяють фермерам прикріпити навісне обладнання до передньої і задньої навісок використовуючи весь потенціал та вагу трактора. А в поєнанні з системами точного землеробства — це означає менша кількість проходів, поліпшення використання трудових ресурсів, менша витрата палива, менше ущільнюється ґрунт — все це веде до підвищення продуктивності агрегату.

Ми завжди намагаємося дивитися глибше проблем та завжди знайти їх причини. Якщо ми зрозуміємо, що є по справжньому важливим, лише в цьому випадку ми можемо знайти відповідне технічне рішення, яке стане оптимальними для Вашого господарства! Переконайтеся, як ми виконуємо це! Компанія ГРАСФІЛД є носієм такої якості, яка швидко окупається!

Grassfield — досвід минулого в поєднанні з технологіями майбутнього!

Грасфилд (Киев) на карте

Отзывы о компании «Грасфилд (Киев)»