Трактор №1 (Дулибы)

Трактор №1 (Дулибы)
Украина, Львовская область, Стрыйский район, с. Дулибы (нажмите на адрес, что бы посмотреть на карте)

Контакты компании:

+38 (098) XXX-XX-XX Показать телефоны (всего: 1) info@minitraktor.com.ua http://minitraktor.com.ua

Поделитесь информацией с другими:

Логотип Viber Логотип Telegram Логотип Facebook Логотип WhatsApp

О компании Трактор №1 (Дулибы)

Одним з основних факторів, що впливають на процес розвитку сільського господарства та дозволяють реалізувати програму соціально-економічного розвитку регіону, є забезпечення фермерських та приватних господарств якісною мінітракторною технікою. В часи зменшення площ оброблюваних угідь, коли великі надпотужні трактори ефективні тільки в умовах обробки великих об`ємів землі, на допомогу приходить недорога і надійна мінітехніка виробництва Китаю та Південної Кореї. Провідні виробники мінітракторів корейського виробництва КІОТІ (KIOTI) та БРЕНСОН (BRANSON), китайського виробництва ЧЕРІ (CHERY)-ZOOMLION, ДОНГФЕНГ (DONGFENG), ФОТОН (FOTON), ДТЗ, БУЛАТ, DW, ДЖИНМА (JINMA), ЗУБР, ШИФЕНГ, МАХІНДРА, СІНТАЙ (XINGTAI), японського виробництва МІЦУБІСІ (MITSUBISHI) через офіційного імпортера — Стрийське представництво компанії «Трактор №1» готові забезпечити потреби в якісній, економній та багатофункціональній техніці населення Стрия, Миколаєва, Жидачева, Долини, Болехова, Дрогобича та прилеглих регіонів.

Запрошуємо Вас, дорогі друзі, відвідати Стрийське представництво компанії «Трактор №1», розташоване за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Дуліби(кільцева дорога м. Стрий).

Наша компанія пропонує купити за чесними цінами міні- та мототрактори потужністю від 12.5 к.с. до 50 к.с., є модифікації з кабіною, можливе професійне встановлення фронтальних навантажувачів чи задніх екскаваторних установок. Вся мінітехніка проходить якісну передпродажну підготовку, для покупців проводяться вступні інструктажі по основах роботи на тракторах, оскільки дотримання правил експлуатації позитивно впливає на довговічність та ресурс роботи. На території торгівельного майданчика присутні всі основні види навісного обладнання, призначеного для обробітку землі, саджання чи збирання врожаю, причепи, тощо. Ми гарантуємо безкоштовну доставку, гарантійне та сервісне обслуговування власною виїзною сервісною службою, цілодобові телефонні консультації по особливостях експлуатації, повний пакет документів для реєстрації на всі, без виключень, мінітрактори, суттєві знижки при купівлі запасних та розхідних частин і матеріалів. Досвідчені продавці-консультанти допоможуть визначитись з типом приводу, потужністю та функціональністю саме Вашого мінітрактора, провести тест-драйв, відчути всі переваги співпраці з професіоналами у своїй справі.

Завітайте на торгівельний майданчик Стрийського представництва компанії «Трактор №1», приєднайтесь до лідера та зробіть власний правильний вибір при купівлі китайських чи південнокорейських мінітракторів!

Розташований у південно-західній частині Львівської області, Стрийський район є важливим транспортним вузлом, через який проходять основні залізничні та шосейні дороги. Стрийщина – край, в якому органічно поєднуються промислово-аграрний потенціал з мальовничими краєвидами, мінеральними джерелами та історичними пам’ятками.

Трактор №1 (Дулибы) на карте

Отзывы о компании «Трактор №1 (Дулибы)»