Агротекс+, ЧП

Агротекс+, ЧП
Украина, Винницкая область, Вороновица, Козацький Шлях, 23 (нажмите на адрес, что бы посмотреть на карте)

Контакты компании:

+38 (067) XXX-XX-XX Показать телефоны (всего: 1) https://pp-agroteksplus.all.biz/

Поделитесь информацией с другими:

Логотип Viber Логотип Telegram Логотип Facebook Логотип WhatsApp

О компании Агротекс+, ЧП

Наша компанія займається продажем с.г. техніки світових брендів John Deere,Case, Claas, Deutz, Massey Ferguson та др… Ми маємо для Вас гнучку систему знижок також є знижки для постійних клієнтів. Всі наші клієнти стають постійними клієнтами, так як у нас персональний підхід до кожного клієнта і молода дружна командафахівців яка допоможе Вам зробити правильній вибір . У нас найбільший в Україні майданчик с.г техніки !!!
У нас найбільший майданчик с.х техніки в Україні John Deere, Case, Claas, Deutz, Massey Ferguson, найбільший вибір. На майданчику є — трактори, комбайни, грунтообробна техніка, причіпні обприскувачі, жниварки, сівалки, маніпулятори-навантажувачі вся техніка в асортименті. Що шукаєте обов’язково знайдете, доставка техніки територією України безкоштовна.
Ми маємо Широкий систему знижок, постійним клієнтам можлива розстрочка, ми співпрацюємо з низкою лізингових компаній які з радістю нададуть послуги нашим клієнтам. Маємо можливість почтавкі запчастин з Німеччини. Телефонуйте до будь-який момент з будь-яких питань що стосуються с.г. техніки, прежоставляем безплатні консультації.

Агротекс+, ЧП на карте

Отзывы о компании «Агротекс+, ЧП»