АгроСвет (Каховка)

АгроСвет (Каховка)
Херсонська обл., м.Каховка, вул.Південна, 6/2 (нажмите на адрес, что бы посмотреть на карте)

Контакты компании:

+38 (05536) XXX-XX-XX Показать телефоны (всего: 1) kahovka@agroswit.com.ua http://www.agroswit.com.ua/

Поделитесь информацией с другими:

Логотип Viber Логотип Telegram Логотип Facebook Логотип WhatsApp
Бренды:
Вид деятельности:
Типы техники:

О компании АгроСвет (Каховка)

Науково-виробнича фірма «Агросвіт» представлена на ринку України з 1996 року. Діяльність компанії — впровадження нових технологій, а також продаж засобів захисту рослин, якісного посівного матеріалу та добрив, як вітчизняного, так і закордонного виробництва.

НВФ «Агросвіт» широко відома на території України завдяки власній мережі представництв та філій. Компанія має заслужений авторитет завдяки професіоналізму та порядності своїх менеджерів. Діяльність компанії спрямована на комплексне вирішення проблем сільськогосподарського виробництва. Основні принципи та пріоритети в ведені бізнесу — це відкритість, передбачуваність для партнерів та гарантія виконання своїх зобов’язань.  Своєчасність поставок, в тому числі дефіцитної продукції, забезпечується налагодженими відносинами з постачальниками та сучасною системою транспортної логістики по Україні.

Кваліфіковані представники компанії з вищою агрономічною освітою безкоштовно надають консультації господарствам та мають індивідуальний підхід до клієнта.  Однією з особливостей компанії є робота з клієнтом протягом всього року і надання консультацій безпосередньо на полях.

Центральний офіс підприємства знаходиться в Олександрії. Філії працюють в Кіровограді, Черкасах, Каховці та Києві. Представництва — в Вінниці та Полтаві. Представники працюють в Миколаївській, Дніпропетровській, Херсонській, та Запорізькій областях.

АгроСвет (Каховка) на карте

Отзывы о компании «АгроСвет (Каховка)»