Агромаш-Калина, ООО

Агромаш-Калина, ООО
Україна, Вінницька обл, м.Калинівка, вул. Незалежності, 46 (нажмите на адрес, что бы посмотреть на карте)

Контакты компании:

+38 (097) XXX-XX-XX Показать телефоны (всего: 2) agrokalina@gmail.com http://agrokalina.com

Поделитесь информацией с другими:

Логотип Viber Логотип Telegram Логотип Facebook Логотип WhatsApp

О компании Агромаш-Калина, ООО

ТОВ  «Агромаш-Калина» є виробником сільськогосподарської техніки, ціль якої виробляти, розробляти, реалізовувати продукцію високої якості, яка складається з самих важких вимог фермерів і агрономів компаній. Агрегати своїм конструктивним рішенням призначені для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським суб’єктам при мінімальних затратах коштів, досягти високих врожаїв.

— розробка і консультація — всі ідеї, які виражаються в конструкціях агрегатів «Калина» виходять із консультування з агрономами і механіками господарств, які мають змогу через нашу фірму реалізувати свої ідеї, і так співпрацювати при своїй розробці агрегату.

— виробництво — агрегати «Калина» виготовлені із якісних матеріалів на сучасному обладнанні. Це дає можливість отримати якісну продукцію за доступною ціною.

— підвищення родючості ґрунту — наші нові розробки в області боронування і обробітку ґрунту — це нове слово в розвитку екологічних методів підвищення родючості ґрунту. Таким чином технології «Калина» вносять свій вклад в рентабельність і екологічність виробництва.
Для сільгоспвиробників підприємство пропонує техніку власного виробництва для обробітку грунту, яка рекомендується для всіх зон України.

Агромаш-Калина, ООО на карте

Отзывы о компании «Агромаш-Калина, ООО»