ЮТО-Украина (Киев)

ЮТО-Украина (Киев)
Украина, Киевская обл., Киев (нажмите на адрес, что бы посмотреть на карте)

Контакты компании:

+38 (044) XXX-XX-XX Показать телефоны (всего: 3) http://www.yto-ua.com

Поделитесь информацией с другими:

Логотип Viber Логотип Telegram Логотип Facebook Логотип WhatsApp
Бренды:
YTO
Вид деятельности:
Типы техники:

О компании ЮТО-Украина (Киев)

ЮТО Україна – Офіційний дистриб’ютор та представник компанії YTO в Україні. Метою компанії являється реалізація техніки YTO в Україні та надання якісної підтримки власникам, забезпечивши їх професійним та доступним сервісом, оригінальними запчастинами YTO, а майбутнім власникам – допомогти у правильному виборі сільськогосподарської техніки для виконання поставлених задач.
Групу компаній YTO (в перекладі «Dong Fang Hong» – Перший тракторний завод*) створено на базі Першого державного тракторного заводу КНР. З конвеєра цього підприємства зійшов перший в історії Китаю трактор, тому YTO справедливо вважається родоначальником китайського тракторобудування. Двигуни YTO також встановлюються на будівельній техніці (бульдозери, катки, кари, фронтальні навантажувачі і т.п.), деякі моделі тракторів John Deere що випускаються в Китаї також встановлюють двигуни УТО. Завод крім тракторів випускає також військову техніку (танки), тому якість виробництва на заводі жорстко контролюється.
*-Цікавий факт – будівництвом деяких цехів тракторного заводу YTO займалась група українських інженерів, що працювали по обміну досвідом після запуску в роботу тракторного заводу у Харкові (ХТЗ).
Сьогодні Державний Військовий та Тракторний Завод КНР:Найбільший Тракторний Завод у Світі (в одному місці);
3-й в Світі За Виробництвом тракторів;
Випускається понад 100 000 одиниць тракторів в рік;
Найбільший виробник дизельних двигунів до Спец. Техніки в Азії;
Власник Тракторного заводу McCormick у Франції www.ytofrance.com
Експортуються в 96 країн Світу;Розроблені за ліцензією FIAT на базі тракторів FiatAgri

Ліцензований двигун PERKINS (Англія)
Виробничі цехи обладнані лініями та обладнанням з Німеччини, Швеції, Італії;
Повний цикл виробництва. Завод виготовляє 85% трактора в своїх цехах, не перекуповуючи складові та компоненти у інших виробників. Це дозволяє жорстко контролювати якість продукції, впроваджувати нові технології, так в 2013 році було проведено оновлення модельного ряду;
Збирання YTO розповсюджені по світу під іншими торговими марками та представлене в таких країнах: Польща (Zefir,Pronar), Росія (ЛМЗ «Азевротех»), Англія, Франція, Казахстан, Сербія, Хорватія, Австралія, країни Півд. Америки, ЮАР, інші;
В Україні Трактори YTO масово реалізовуються з 2005 року.

ЮТО-Украина (Киев) на карте

Отзывы о компании «ЮТО-Украина (Киев)»